+38(050) 804-37-28

Партнеры


Державне підприємство "Українські спеціальні системи" - оператор з надання послуг конфіденційного зв'язку. Прийняття комплексних рішень щодо захисту інформаційних ресурсів, надання послуг з конфіденційного та електрозв`язку, захищеного доступу до мережі Інтернет, проведення робіт із створення та атестації комплексних систем захисту інформації, проведення державних експертиз, впровадження единої системи електронного документообігу та електронного цифрового підпису.

 

Успешный системный интегратор в сфере ИКТ, специализирующийся на комплексных решениях в области унифицированных коммуникаций, IT-инфраструктуры и IT-аутсорсинга, сертифицированный партнер по системе управления жизненным циклом ключей JaCarta

 

 

 

«Аплинк» — провайдер облачной ИТ-инфраструктуры под торговой маркой Tucha. Tucha — это замена аппаратного обеспечения (серверов, компьютеров) их облачными аналогами. При этом пользователи и системные администраторы с помощью тех же устройств ввода-вывода (клавиатура, мышь, монитор) и тонких клиентов (простое устройство доступа) работают не с «железом», расположенным непосредственно в офисе, а с его программным воплощением на серверах, установленных в надежных европейских дата-центрах. Там же (а не на локальных жестких дисках) безопасно хранятся все данные. Основными выгодами использования Tucha являются экономия времени и средств, защищенность данных, масштабируемость ресурсов и мобильность пользователей.

 

 

Українська Національна група Членів та Користувачів СВІФТ існує з 1993 року. Реєстрація юридичної особи в формі Асоціації УкрСВІФТ відбулася в червні 2004 року. Асоціація об‘єднує членів та користувачів міжнародної системи обміну платіжними повідомленнями S.W.I.F.T. та є незалежною асоціацією з неприбутковим статусом. Головним органом Асоціації є Загальні збори. Керування діяльністю Асоціації відбувається Радою УкрСВІФТ, до якої входять представники членів та користувачів СВІФТ на Україні. Поточна діяльність Асоціації здійснюється Виконавчою дирекцією УкрСВІФТ. Членами асоціації на сьогоднішній день є 137 українських фінансових установ. Перші вісім українських банків було підключено до мережі СВІФТ у вересні 1993 року.